بازدید سرپرست دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی از دانشگاه آزاد اسلامی خنداب

۲۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۳۱۶۷ اخبار دانشگاه رویداد های مهم
تعداد بازدید:۱۸۴

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اراک، دکتر حسین کلانتری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک همراه با رییس دبیرخانه هیأت امنای استان و برخی از معاونان دانشگاه آزاداسلامی اراک به منظور آشنایی با روند فعالیت های آموزشی و بررسی مشکلات  و توسعه رشته های کاربردی از این مرکز دانشگاهی بازدید کردند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی در نشستی که با حضور عبدالرضا حاج علی بیگی فرماندارشهرستان خنداب، رحیم سلیمی شهردار و اعضاء شورای شهر خنداب برگزار شد ضمن آگاهی از مشکلات این مرکز قول مساعد دادند که با همکاری فرمانداری،شهرداری و اعضاء شورای شهرخنداب گام های مثبتی در خصوص بررسی و رفع مشکلات موجود ،خرید و اختصاص ساختمان و توسعه رشته های کاربردی متناسب با نیاز شهرستان برداشته شود.

در ابتدای جلسه مهندس ابوالفضل بختیاری رییس دانشگاه آزاداسلامی مرکز خنداب ضمن تبریک و خیر مقدم به سرپرست جدید دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی و میهمانان حاضر در جلسه گزارشی از وضیعت موجود و مشکلات مرکز ارائه کرد.

سرپرست دانشگاه آزاداسلامی واحد اراک باتشکراز اقدامات انجام شده گفت: با توجه به پیشینه تاریخی وجمعیت  شهرستان و اینکه دانشگاه آزاداسلامی تنها مرکز دانشگاهی این شهرستان می باشد باید تمام مسئولان این مرکز دانشگاهی و مسئولان شهری تلاش کنند یک محیط آموزشی استاندارد و بانشاط برای دانشجویان مهیا کنند و در این مسیر محکم و استوار گام بردارند و موانع اجرایی را با کمک و همراهی یکدیگر مرتفع کنند

وی با اشاره به اینکه بخشی از موانع اجرایی در دانشگاه آزاد اسلامی مربوط به مسائل خارج از سیستم است تصریح کرد : اگر خودمان را به جامعه و کسانی که قصد خدمت رسانی به آنان را داریم اثبات کنیم قطعاً در رفع موانع نیز موفق خواهیم بود .

کلانتری همچنین با استماع گزارش و قول های مساعد مسئولان شهر خنداب تأکید کرد در صورتیکه 50% هزینه خرید ساختمان جدید از سوی مسئولان شهرتأمین شود50% دیگر از سوی دانشگاه تأمین خواهد شد.

در ادامه از ساختمان دانشگاه آزاداسلامی خنداب بازدید و قرار شد طبق توافق و مقررات دانشگاه نسبت به خرید ساختمان مذکور اقدامات لازم بعمل آید.