اخبارواطلاعیه ها

کسب ۳ مقام‌ از سوی تیم بتن دانشگاه آزاد اسلامی اراک/ رکوردشکنی در گرایش تیر سبک خمشی

۲۳ مهر ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۸۸۶ اخبار دانشگاه رویداد های مهم
تعداد بازدید:۱۸۸
پانزدهمین دوره مسابقات ملی انجمن بتن ایران ici با حضور ۳۱۰نفر در قالب ۹۵ تیم به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول در چهار گرایش با عنوان های تیر سبک خمشی، بتن سبک هدفمند، بتن پرمقاومت و سازه محافظ تخم مرغ EPD برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا به نقل از اداره کل روابط عمومی واحد اراک در این دوره از مسابقات تیم های بتن دانشگاه آزاد اسلامی اراک در بخش تیر سبک خمشی موفق به کسب مقام اول و در بخش بتن پرمقاومت نیز موفق به کسب مقام دوم و تیم شایسته تقدیر شدند.

اعضای تیم بتن دانشگاه آزاداسلامی اراک متشکل از پرستو آشفته،‌‌ آرمین آذری،‌ مریم شیرشاهی، محمدصادق عباسی فر،‌ محمد رحیمی، سمیرا لهراسبی،‌ محسن گشادرویی، یاسمن کوکنار، علیرضا ادیمی، رامین گنجی، فاطمه قدمی به سرگروهی سبحان رباط میلی و مهندس ایمان میرزایی مقدم و مهندس حامد قدیمی کرهرودی به عنوان استاد راهنما در این دوره از رقابت‌ها حضور داشتند.

به گزارش خبرنگار آنا، تیم بتن دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک از سال ۱۳۹۵ در گرایش تیر سبک خمشی با چگالی ۱۴۵۰ کیلوگرم بر مترمکعب به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز شرکت کرد و به کسب مقام سوم رضایت داد و در سال ۱۳۹۶ چگالی بتن سبک به ۱۲۵۰ کیلوگرم بر مترمکعب کاهش یافت و تیم بتن دانشگاه آزاد اسلامی اراک توانست با راهنمایی مهندس ایمان میرزائی مقدم و سرپرستی حامد بهشتی نژاد و با عضویت پرستو آشفته، سبحان رباط میلی، مریم شیرشاهی و سمیرا لهراسبی در پانزدهمین دوره مسابقات انجمن بتن ایران در گرایش تیر سبک خمشی به مقام اول این دوره از مسابقات دست یابد و رکورد ۴ سال این گرایش را ارتقاء و بهبود بخشید.

گرایش تیر سبک خمشی از سال ۱۳۹۳ به این مسابقات اضافه شده و گرایشی تقریبا جدید محسوب می شود و با گذشت هرسال چگالی بتن سبک کاهش یافته و سطح مسابقات پیچیده‌تر می شود.